• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč

facebook 3d-pabel.eu

 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. Zobrazit více...

 Newsletter

Betonové panely

Kompletní nabídku jednotlivých vzorů najdete v sekci e-shop betonové panely  

Beton už dávno nepatří jen do exteriérů. Vhodným prvkem může být i v interiéru, kterému dodá netradiční vzhled a osobitý ráz. Stačí vybrat ten správný vzor.

Betonové  3D panely
Moderní interiéry vyžadují také moderní řešení všech přítomných prvků. Jedním ze současných trendů jsou 3D betonové panely, které najdou uplatnění především v netradičně a osobitě navržených místnostech.

3D obkladové panely z betonu

3D desky z pohledového betonu nabízejí jedinečný efekt a dokonalý styl.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednotlivé panely, je možné je využít buď na pokrytí celé stěny anebo se mohou jen některá vybraná místa zajímavě ozvláštnit.

Jednou z možností je kolekce 3D panelů, která po sestavení připomíná vybroušený diamant. Sestavením jednotlivých součástí získáte originální mozaiku. Pro vyznavače strohého stylu je ideálním řešením hladký povrch, který protínají jemné rysy. Možností je pochopitelně mnohem více. A to nejen ve vzorech, ale i v barevných variantách.

Tento prvek není ale určen pouze pro obytné prostory.

Dokonalý a netradiční vzhled mohou dodat i kancelářím, kterým propůjčí nádech průmyslových prostor.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  Přidat komentář
   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.