• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč

facebook 3d-pabel.eu

 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. Zobrazit více...

 Newsletter

Obkladové panely do koupelny

Rekonstrukce koupelen bývá pro mnoho lidí velký strašákem. Zejména ti, kteří žijí v panelových bytech, by mohli povídat o tom, jak nepříjemné může být zařizování rekonstrukce. Pokud se totiž člověk rozhodne rekonstruovat koupelnu právě v panelovém domě, měl by počítat s tím, že se nevyhne bourání bytového jádra. To totiž zpravidla bývá zhotovené z různých dřevěných a umakartových desek, jejichž životnost u mnoha bytů nepřesahuje několik let. Ačkoliv je nejlepším řešením pro panelové byty právě nové zděné jádro, není to vždy nutné. Pokud je jádro v pořádku, je možné poradit si s rekonstrukcí i jiným způsobem, a to využitím obkladových panelů do koupelny.

koupelnové obklady

Efektivní řešení, které má smysl

Obkladové panely do koupelny se jeví jako ideální volba pro ty aplikace, které to umožňují. Co to znamená? Pokud jsou stěny v koupelně ještě dostatečně zachovalé, stačí jenom jednoduchá stavební úprava v podobě aplikace obkladových panelů. Rekonstrukce řešená tímto způsobem pak nemusí trvat několik týdnů, ale pouze několik dnů. Kromě toho to s sebou přináší dalších spoustu výhod, které stojí za zmínku:

 • Netřeba jakéhokoliv stavebního povolení
 • Rekonstrukce se obejde bez bourání a s tím spojeného hluku a vibrací
 • Celá oprava je zpravidla mnohonásobně levnější
 • Odpojení přívodu vody je třeba zajistit pouze na chvíli
 • Byt je možné během rekonstrukce klasicky používat

Nyní k samotnému výběru mezi obkladovými panely. Pokud bude člověk vybírat panely přímo do koupelny, určitě chce, aby tyto prvky vydržely ve vlhkém prostředí, byly snadno umyvatelné, nebo třeba nepodléhaly plísním. Tohle všechno kvalitní panely snesou, a to i při použití několika různých materiálů. Výrobci totiž respektují vlhké prostředí, které v koupelnách vzniká, a proto se není třeba obávat zkrácené životnosti.

Samotný výběr pak obsahuje nepřeberné varianty motivů, díky kterým lze koupelnu přizpůsobit stylu naprosto každého. Proto stojí za to nahlédnout do sortimentu a přesvědčit se o zajímavosti těchto prvků.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  Přidat komentář
   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.