• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč

facebook 3d-pabel.eu

 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. zobrazit více...

 Newsletter

Obkladové panely do kuchyně

Kuchyně je místem, kde vznikají všelijaká kulinářská kouzla. Často tam však vznikají i nehody, potřísnění zdí různými šťávami z pokrmů či jiné nepříjemnosti. Z tohoto důvodu je třeba přemýšlet, pokud se člověk rozhoduje pro konkrétní materiály při rekonstrukci nebo při stavbě. Pakliže rekonstruujete, mohly by vás zajímat obkladové panely do kuchyně, které jsou jednoduché na aplikaci a k dostání v různých designových variantách. Kromě toho přichází s praktickými vlastnostmi, které lze v kuchyni využít naplno.

obklady do kuchyně

Odolnost proti nehodám při vaření

Základem obkladů pro kuchyni je jejich zvýšená odolnost. Zatímco v případě použití obkladových panelů v ložnicích, dětských nebo obývacích pokojích, je zájem především o kvalitní design, v rámci kuchyně je třeba smýšlet více prakticky. I proto veškeré obklady v podobě 3D prvků přichází s vlastnostmi, které jsou pro kuchyni velmi důležité:

Odolnost proti tvorbě skvrn = šplouch omáčky na zeď již nebude vidět navždy

 • Voděodolnost a snadné omývání = po každém vaření k dokonalé čistotě
 • Tepelná odolnost = pro použití i v blízkosti trouby a sporáku
 • Nezávadnost pro styk s potravinami = pro kuchyni naprostý základ
 • Otěruvzdornost a odolnost proti proražení = pro zmírnění dopadů jakýchkoliv nehod

3D panely jsou k dostání v různých dekorech, nicméně pro potřeby kuchyně se používají zejména jednodušší prvky, které lze snadno omývat, a to třeba po každém vaření. O to, o co jsou tyto prvky ochuzeny v rámci tvarů, jsou obohaceny v ohledu barev a dekorů. K mání jsou motivy hlazeného betonu, kamenů, dlaždic, ale také stylového dřeva. To vše navíc v různých materiálových zpracováních, aby si každý přišel na své. Výhodou obkladů je navíc jednoduchá aplikace, která nevyžaduje žádné složitější stavební úpravy, čímž je ideální zejména pro rekonstrukce s nízkým finančním rozpočtem.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  přidat komentář
   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.