• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč
 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. zobrazit více...

 Newsletter

Beton s přírodním motivem

Kompletní nabídku jednotlivých vzorů najdete v sekci e-shop Beton s přírodním motivem

Nejen do interiéru, ale i do venkovních prostor můžete zakomponovat zajímavé prvky, u kterých se snoubí masivní betonový vzhled s něžnou přírodou.

Beton s přírodním motivem

Masivní, a přitom přírodní vzhled. Tyto dvě základní vlastnosti v sobě skrývá beton s přírodním motivem. Panely, které jsou určené k obkládání stěn interiérů, jsou vyrobené z architektonického betonu.

 • Plastické přírodní a rostlinné vzory, kterými tyto bytové prvky disponují, dodají každé místnosti originální a neotřelý vzhled.

 • Jsou vhodné jak do moderně zařízených interiérů, tak i do rustikálně laděných domovů.

Jejich využití ale není v žádném případě limitováno pouze interiérem. Velice vhodné jsou kupříkladu i jako zajímavý prvek na terasy nebo do jiných venkovních prostor. Jejich netradiční vzhled využívají i majitele penzionů, kteří chtějí svým hostům zajistit útulné prostředí při venkovním posezení u krytého krbu nebo grilu.

 • Je možné zvolit mezi dvěma odstíny.

 1. Světle šedý.

 2. Tmavě šedý.

Pokud máte rádi skutečnou výjimečnost, pak je možné tyto dva odstíny mezi sebou kombinovat a vytvořit tak neotřelé vzory a motivy.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  přidat komentář
   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.