• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč
 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. Zobrazit více...

 Newsletter

Čalouněné panely

Kompletní nabídku jednotlivých vzorů najdete v sekci e-shop Čalouněné panely

Měkkost, originalita, bezpečí. To vše v sobě spojují zajímavé designové prvky, kterými jsou textilní panely. Prvky, které zútulní každou místnost.

Čalouněné panely - více než 200 tkanin k výběru- Přehled tkanin

Přemýšlíte, čím dodat originalitu dětskému pokoji? Nebo zvýšit bezpečnost pobytu vašeho hyperaktivního potomka? Do dětských pokojů se skvěle hodí čalouněné panely, kterými můžete obložit prakticky celé stěny od shora až dolů. Ale lze je také využít jen jako doplňkové prvky na určitá (například kritická) místa.

 • Měkké čalouněné panely najdou tak své uplatnění v blízkosti dětského lůžka nebo u pracovního stolu.

Díky tomu, že tyto prvky mají také schopnost částečné akustické izolace, nacházejí stále více své místo i v kancelářích nebo čekárnách soukromých lékařů. Tyto designově dokonalé prvky se vyrábějí v mnoha různých podobách, které mají většinou moderní geometrické tvary.

 • Svůj interiér tak můžete ozvláštnit pomocí obdélníků, kruhových prvků, trojúhelníků, kosočtverců a dalších zajímavých tvarů.

 • Oblíbeným tvarem je například hexagon, díky kterému můžete skládat zajímavé tvary z libovolného počtu prvků.

  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  Přidat komentář
   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.