• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč

3D dřevěné obklady, dřevěné obkladové panely

Dřevěné panely - nadčasový a exkluzivní prvek vašeho interiéru.Velice vhodné pro obývací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny a všechny ostatní prostory napr. restaurace a hotely. Dřevo vystavené v této podobě nám poskytne nezapomenutelný pocit tepla, stylu a elegance.

      

Obklady stěn jsou elegantním řešením při rekonstrukci interiérů. Pro tyto potřeby se již od pradávna využívá dřevěný obklad. Dřevěné obkladové panely využívané v dnešní době jsou však od těch starých v mnoha ohledech rozdílné. Velmi dobře je na tom zejména design, ale také povrchová úprava nebo třeba životnost. Díky zajímavým 2D i 3D tvarům je možné změnit design jakéhokoliv místnosti, a to i v koupelně. Dřevo v koupelně totiž vypadá naprosto skvěle, a proto stojí za to prozkoumat sortiment, ve kterém se nachází jenom kvalitní dřevěné panely na stěnu.

   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.