• 3D-Panel.eu
 • Kontaktujte nás
  + 420 731 045 242
  Po-Pá: 9:00 -17:00
 • Můj profil
 • je prázdný
  za 0.00 Kč

3D dřevěné obklady, dřevěné obkladové panely

Dřevěné panely - nadčasový a exkluzivní prvek vašeho interiéru.Velice vhodné pro obývací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny a všechny ostatní prostory napr. restaurace a hotely. Dřevo vystavené v této podobě nám poskytne nezapomenutelný pocit tepla, stylu a elegance.

      

Obklady stěn jsou elegantním řešením při rekonstrukci interiérů. Pro tyto potřeby se již od pradávna využívá dřevěný obklad. Dřevěné obkladové panely využívané v dnešní době jsou však od těch starých v mnoha ohledech rozdílné. Velmi dobře je na tom zejména design, ale také povrchová úprava nebo třeba životnost. Díky zajímavým 2D i 3D tvarům je možné změnit design jakéhokoliv místnosti, a to i v koupelně. Dřevo v koupelně totiž vypadá naprosto skvěle, a proto stojí za to prozkoumat sortiment, ve kterém se nachází jenom kvalitní dřevěné panely na stěnu.

   Externí modul - GSC
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.