• 3D-Panel.eu
  • Kontaktujte nás
    + 420 731 045 242
    Po-Pá: 9:00 -17:00
  • Můj profil
  • je prázdný
    za 0.00 Kč

facebook 3d-pabel.eu

 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. Zobrazit více...

 Newsletter

Blog

Obkladové panely do kuchyně

Obkladové panely do kuchyně

Kuchyně je místem, kde vznikají všelijaká kulinářská kouzla. Často tam však vznikají i nehody, potřísnění zdí různými šťávami z pokrmů či jiné nepříjemnosti. Z tohoto důvodu je třeba přemýšlet, pokud se člověk rozhoduje pro konkrétní materiály při rekonstrukci nebo při stavbě.
zobrazit celý článek...

Obkladové panely do koupelny

Obkladové panely do koupelny

Rekonstrukce koupelen bývá pro mnoho lidí velký strašákem. Zejména ti, kteří žijí v panelových bytech, by mohli povídat o tom, jak nepříjemné může být zařizování rekonstrukce. Pokud se totiž člověk rozhodne rekonstruovat koupelnu právě v panelovém domě, měl by počítat s tím, že se nevyhne bourání bytového jádra.
zobrazit celý článek...

Betonové panely

Betonové panely

Beton už dávno nepatří jen do exteriérů. Vhodným prvkem může být i v interiéru, kterému dodá netradiční vzhled a osobitý ráz. Stačí vybrat ten správný vzor.

Betonové  3D panely
Moderní interiéry vyžadují také moderní řešení všech přítomných prvků. Jedním ze současných trendů jsou 3D betonové panely, které najdou uplatnění především v netradičně a osobitě navržených místnostech.
zobrazit celý článek...

Sádrové panely

Sádrové panely

Sádrové panely
Jestliže chcete ve svém interiéru opravdu netradiční a neokoukaný prvek, pak můžete vsadit na sádru. Sádrové panely v designovém zpracování mají styl.

Sádrové panely
O tom, že sádra do interiéru patří, asi nikdo nepochybuje. Současní výrobci ale nabízejí mnohem více možností pro tento materiál. Netradičním designovým prvkem pro moderní interiéry jsou sádrové panely.
zobrazit celý článek...

 Externí modul - GSC
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.