• 3D-Panel.eu
  • Kontaktujte nás
    + 420 731 045 242
    Po-Pá: 9:00 -17:00
  • Můj profil
  • je prázdný
    za 0.00 Kč
 Novinky
Spuštění našeho nového portálu.

Připravili jsme pro Vás novou verzi internetového obchodu. Najdete zde inspirace jak zvýraznit zdi v interiéru. Nástěnné panely jsou seřazeny přehledně podle materiálů.


Další novinky

Nově v Našem e-shopu najdete betonové panely s unikátním přírodním motivem. Zobrazit více...

 Newsletter

Doprava a platba

Doprava

Pokud jde o betonové a sádrové prvky , je potřeba tyto panely speciálně zabezpečit k přepravě. Sádrové a betonové panely jsou balené v kartonech dodatečně zajištěné polistyrémem . Celé kartony jsou pro ještě lepší zajištění zboží vozené na paletách v dřevěných skříních. Spolupracujeme s prověřeným přepravcem Raben.

Při takto zajištěné záslilce minimalizujeme riziko poškození panelů.

Čalouněné a dřevěné panely jsou menších rozměrů a hmotnosti a jsou po pečlivém zabezpečení připravené k závozu kuriérem nebo poštou.

Platby

Všechny výrobky , které nabízíme jsou dělané na zakázku . Na příklad betonové panely nabízíme ve vice než 30 modelech , různých velikostech a dodatečně v 10 barevných odstínech . Čalouněné panely ve vice než 200 různých tkaninách . Bylo by potřeba držet skladem nekolik desitek tisíc kombinaci panelů co by bylo neúnosné . Proto každý projekt děláme individuálně na zakázku . I z tohoto důvodu platby předem na účet na základě zálohové faktury.

Termín dodání

O termínu dodání budete informování při objednávce.Betonové , sádrové , čalouněné a také dřevěné panely zvládneme za 2-3 týdny. Vše záleží od naplnění výroby .  

 Externí modul - GSC
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.